تبلیغات
خانه پاورپوینت
پایگاه قرانی جوان و ارامش - پیشگفتار

 
حدیث روز

خطری که امروز نسل جوان را تهدید می کند از دست دادن اصول ایمان و اخلاق است ، برای مسائل اقتصادی و تحصیل علم و دانشانها خیل جای نگرانی نیست ، زیرا که در فضای اکنده از ترغیب و تشویق جوانان به پرداختن به مادیات و فراگیری دانش غالباً به یکی از ان دو اشتغال دارند. چیزیی که جای نگرانی و تاسف دارد بی تفاوتی نسبت به تعهدات دینی و اخلاقی ! اگر جوانان ما در امد خوبی داشته باشند و یا کوه علم و دانش شونئ تا ایمان و اخلاق نداشته باشند و ارراسته به یک سلسله فضایی اخلاقی نگردند فگرهی را رای مملکت و اجتماع باز نخواهد کرد.

بنابراین خوب است پدران و مادران و به طور کلی سرپرستان نسل جوان یک فکر اساسی برای رهایی جوانان از دام های شیاطین بنمایند.

پاین کار مانند همه کارها برنامه می خواهد،فکر و نقشه لازم دارد و بطور مسلّم قبل از هر چیز باید روی برنامه های دینی این نسل کارشود و هر چه در این زمینه ها  کار شده کم است.پ

یکی از راههایی که می تواند دلهای صاف و بی الایش جوانان را به بعضی وضایف ایشان درباره دیین و اخلاق متوجه میی کند ارشاد و هدایت انها با حفظ شرایط مطلوب است.

همانطور که دشمنان با هجوم فرهنگی به جان و روان نسل حاضر افتاده اند ما باید در حد توان خویش انها را دریابیم. زیرا اگر جوانان یک اب و خاک اصول اخلاق و ایمان را از دست بدهند بیش از همه اماده پذیرش مرام هایی دشمنان قسم خورده ما افتتند.

"از پیشگاه پروردگار عاجزانه می خواهیم که نسل امروز ما را در صراط مستقیم دینش قرار دهد و انها از خطر سقوط و انحطاط حفظ فرماید: امین "

برچسب ها: پیشگفتار، پیشگفتار سایت، پیشگفتار متن،  
نوشته شده در تاریخ 1392/08/16 توسط رضا ک
تمامی حقوق مطالب برای پایگاه قرانی جوان و ارامش محفوظ می باشد